HomeO nas

Hydraulik – zawód związany z montażem, instalacją i naprawą:

Instalacji wodociągowej
Instalacji kanalizacyjnej
Instalacji centralnego ogrzewania

Nasza firma zajmuje się usługami hydraulicznymi od 2012 roku, ale jej korzenie sięgają roku 1990 kiedy to Jerzy Pasternak założył firmę  „JRK „ od tamtej pory zajmuje się doborem , montażem oraz serwisem szeroko rozumianej hydrauliki. Z biegiem czasu usługi zaczęły się mocno rozwijać a na rynku pojawiały się coraz to nowsze rozwiązania , popularne stały się kotły gazowe które ani wyglądem ani technologia nie przypominały swoich protoplastów, a ogrzewanie grzejnikowe było wypierane przez ogrzewanie powierzchniowe potocznie nazywane podłogowym.

ZOBACZ NAS

Jesteś zainteresowany wyceną?

Dlatego też 2006 roku Marcin Pasternak zrobił pierwsze uprawnienia serwisowe i zasilił szeregi firmy JRK. Od tamtego czasu poszerza swoją wiedzę serwisowa, będąc częstym gościem coraz to nowszych szkoleń z dziedziny serwisu oraz automatyki i sterowania  kotłów gazowych. Jest czynnym autoryzowanym serwisantem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym takich Marek jak Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Termet, DeDietrich, Baxi i innych. Serwisuje Większość rodzajów pieców gazowych poprzez kotły z otwarta komora spalania po kondensacyjne, Nadzoruje coroczne przeglądy dużych kotłowni budynków wielorodzinnych jak i szkół, przedszkoli i budynków użyteczności publicznej. Zajmuję się podłączaniem Automatyki dedykowanej jak i niezależnej do kotłów większości producentów. Firma HBMI z kolej jest najmłodszym następstwem rodzinnego biznesu, właścicielem jest Kamil Pasternak który starannie uzupełnia swoją wiedzę z zakresu pomp ciepła, kotłów gazowych, oraz klimatyzacji i wentylacji mechanicznej aby z jak największa dokładności oraz precyzja pomóc w doborze właściwego urządzenia zainteresowanemu klientowi.

Firma zajmuje się montażowni kotłów gazowych jak i na paliwo stałe, rekuperacji, pomp ciepła, stacji uzdatniania wody, instalacji centralnego ogrzewania, wody użytkowej, instalacji gazowych, modernizacji starego typu instalacji pod nowe źródła ciepła. Jest autoryzowanym instalatorem takich Marek jak:

Saunier Duval
Junkers
Vaillant
wiele innych

W ostatnim czasie mocno uzupełnia swoją wiedzę w temacie pomp ciepła , z zakresu instalacji jak i doboru właściwego urządzenia. Firma HBMI od 2017 roku poszerzyła swoja działalność w kierunku elektryki domowej, oraz przemysłowej realizuje inwestycje budynków wielorodzinnych jak i użyteczności publicznej, ma na swoim koncie wykonanie hydrauliki jak i elektryki w budynkach wielorodzinnych na osiedlu dębowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

INNI NAS POLECAJĄ

Sumiennie oraz z dużym zaangażowaniem dążyli do usunięcia awarii. Serdecznie polecam i na pewno skorzystam przy następnej okazji.

Sebastian

Konkretne podejście do tematu. Usługa wykonana szybko i profesjonalnie.

Karolina

Firma godna polecenia. Duże doświadczenie oraz profesjonalne doradztwo.

Marcin